کافی بروئر هندوراس  - قهوه گروئرز کاپ

بزرگنمایی تصویر کافی بروئر هندوراس - قهوه گروئرز کاپ


گالری تصاویر کافی بروئر هندوراس - قهوه گروئرز کاپ

کافی بروئر هندوراس - قهوه گروئرز کاپ

Growers Cup Coffee Brewer Honduras

0.0 امتیاز / 0 رأی
ناموجود
مشخصات محصول
نوع کافی بروئر محصول گرورز کاپ دانمارک
رنگ قهوه ای روشن
ابعاد عرض : 14 cm ارتفاع : 18 cm
برند grower's cup
گنجایش 350 میلی لیتر
درجه رست متوسط
درجه آسیاب مناسب کافی بروئر
توضیحات طراحی اختصاصی گروئرز کاپ

قهوه کافی بروئر هندوراس از مزرعه Cocafcal  واقع در بخش غربی هندوراس در منطقه حائل پارک ملی سلاکیو Celaque برداشت شده است. در حال حاضر این منطقه شامل ۱۲ انجمن است که پروژه کمک به ۲۵۰۰ نفر را مدیریت می کنند. پایداری کلمه کلیدی اعضای فعال این پروژه است و به رشد پایدار صنعت قهوه بین اعضای انجمن میپردازند .

Growers Cup Coffee Brewer Honduras قهوه ای سبک و لایت بوده و با خصیصه های عطری و طعمی میوه ای و تازه و با بالانس کامل و با aftertaste (ماندگاری و اثر طعمی که بعد از نوشیدن قهوه در دهان به جا می ماند ) شکلات شیرین ؛ قهوه ای کاملا خاص و ویژه می باشد .

این قهوه در دسته قهوه تخصصی Specialty coffee قرار میگیرد . پروسه عمل آوری این قهوه بصورت washed و شستشو با آب بوده و از قهوه  ۱۰۰% عربیکای هندوراس ، تشکیل شده است که در ارتفاعات ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ متری رشد و برداشت شده است .

پاکت های قهوه تولید شده ی گروئرز کاپ grower’s cup ایده ای برای سرو قهوه تک نفره هست . این محصول شامل قهوه تازه روست شده و آسیاب شده در یک پاکت فیلتر دار است و یک قهوه فیلتری را به مانند یک قهوه ی دم شده در فرنچ پرس برای شما دم می نماید . لازم به ذکر گرووِرز کاپ تحت گواهینامه  تجارت منصفانه Fairtrade تجارت می نماید .

نحوه مصرف و آماده سازی:

درب کافی بروئر خود را باز نموده و آن را با توجه به نشانگر خط کشی شده آب جوشیده نزدیک به 100 درجه پر نمایید. با توجه به زمان مندرج روی بسته منتظر بمانید و سپس درپوش لوله را بشکنید و قهوه را در فنجان سرو نمایید. می توانید با کم و زیاد نمودن حجم آب با توجه به خط کشی مدرج روی بسته قهوه ای سبک یا قوی را داشته باشید . نوش جان.

 بسته بندی محصولات گروورز کاپ:

بسته های قهوه کافی بروئر قابل استفاده مجدد است. میتوانید محتویات  کافی برور Coffee Brewer  را خالی نموده، فیلتر آن را شسته و سپس دوباره آن را با قهوه مورد علاقه خود که با سایز متوسط آسیاب شده، پر نموده و با استفاده از آن مجددا در سفر، محل کار و یا ... قهوه دم نمایید. به شما توصیه میکنیم پس از شستشو و قبل از شارژ مجدد بسته اجازه دهید فیلتر آن خوب خشک شود.

جنس بسته بندی کافی بروئر گرورز کاپ از کاغذ است و جنس پوشش داخل آن فویل پلی اتیلن می باشد. در واقع مواد بکار رفته در آن همانند بسته بندی های شیر موجود در بازار است.  بسته بندی  کافی برور Coffee Brewer شامل هیچ نوع آلومینیومی نبوده و بسته بندی دوستدار محیط زیست است.

 اطلاعات این محصول تی کافه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مشخصات محصول
نوع کافی بروئر محصول گرورز کاپ دانمارک
رنگ قهوه ای روشن
ابعاد عرض : 14 cm ارتفاع : 18 cm
برند grower's cup
گنجایش 350 میلی لیتر
درجه رست متوسط
درجه آسیاب مناسب کافی بروئر
توضیحات طراحی اختصاصی گروئرز کاپ

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید. برای این منظور لطفا    به حساب کاربری خود وارد شده و یا به عنوان یک    کاربر جدید ثبت نام کنیدنظرات کاربران

نظرات شما درباره این کالا به انتخاب بهتر دیگران کمک خواهد کرد ...