قهوه مونو عربیکا اتیوپی ایلی

بزرگنمایی تصویر قهوه مونو عربیکا اتیوپی ایلی


گالری تصاویر قهوه مونو عربیکا اتیوپی ایلی

قهوه مونو عربیکا اتیوپی ایلی

Illy Monoarabica Ethiopia Coffee Beans

0.0 امتیاز / 0 رأی
ناموجود
مشخصات محصول
نوع قهوه ایلی مونو عربیکا محصول ایلی ایتالیا
رنگ نارنجی
اندازه ارتفاع : 15 cm
برند Illy
کشور مبدا ایتالیا
وزن 250 گرم
درجه آسیاب دانه آسیاب نشده

ایلی مونو عربیکا اتیوپی (Illy MonoArabica Ethiopia) قهوه ای با کافئین و گیرایی مناسب و طعمی متمایز نتیجه ترکیبی افسانه ای از بهترین دانه های قهوه عربیکا در جهان است.

این قهوه ترکیب نادری حاصل مزارع منطقه Yirgacheffe اتیوپی با رایحه های متفاوت از جمله نت های گل و میوه است. با قهوه مونو عربیکا اتیوپی میتوانید یک تجربه عالی و لذت بخش از نوشیدن قهوه داشته باشید.

ایلی دانه های قهوه آسیاب نشده را در قوطی فلزی به همراه گاز بی اثر بسته بندی میکند تا ویژگی های حسی قهوه از قبیل عطر و طعم آن تا هنگام مصرف بدون تغییر باقی بماند.

اگر طرفدار اسپرسو یا قهوه دمی و یا هرنوع روش آماده سازی دیگری هستید، دانه های آسیاب نشده این قهوه به شما امکان میدهد ان را به اندازه دلخواه خود اسیاب کنبد و مونو عربیکا ایلی را به روش مورد نظر خود آماده نمایید. برای تهیه اسپرسو مقدار 5 تا 7 گرم از قهوه را آسیاب کنید. درجه آسیاب برای تهیه اسپرسو جزو المانهای مهم است. اگر آسیاب شما درشتتر از اندازه مناسب باشد فنجان به سرعت پر می شود و قهوه "ضعیف"به نظر می رسد. اگر آسیاب شما ریزتر از اندازه مناسب باشد، قهوه شما طعم سوختگی میگیرد.

با ایلی از قهوه رویاهای خود لذت ببرید ....اطلاعات این محصول تی کافه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مشخصات محصول
نوع قهوه ایلی مونو عربیکا محصول ایلی ایتالیا
رنگ نارنجی
اندازه ارتفاع : 15 cm
برند Illy
کشور مبدا ایتالیا
وزن 250 گرم
درجه آسیاب دانه آسیاب نشده

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید. برای این منظور لطفا    به حساب کاربری خود وارد شده و یا به عنوان یک    کاربر جدید ثبت نام کنیدنظرات کاربران

نظرات شما درباره این کالا به انتخاب بهتر دیگران کمک خواهد کرد ...