قهوه مونو عربیکا گواتمالا ایلی

بزرگنمایی تصویر قهوه مونو عربیکا گواتمالا ایلی


گالری تصاویر قهوه مونو عربیکا گواتمالا ایلی

قهوه مونو عربیکا گواتمالا ایلی

Illy Monoarabica Guatemala Coffee Beans

0.0 امتیاز / 0 رأی
ناموجود
مشخصات محصول
نوع قهوه ایلی مونو عربیکا محصول ایلی ایتالیا
رنگ قهوه ای
اندازه ارتفاع : 15 cm
برند Illy
کشور مبدا ایتالیا
وزن 250 گرم
درجه آسیاب دانه آسیاب نشده

ایلی مونو عربیکا گواتمالا (Illy MonoArabica Guatemala ) قهوه ای با کافئین و گیرایی مناسب و طعمی متمایز نتیجه ترکیبی افسانه ای از بهترین دانه های قهوه عربیکا در جهان است.

ترکیب نادری که بر اثر ارتفاع، گرما و سایه موجود در مزارع منطقه هوهوتننگو گواتمالا دارای شیرینی ظریف و متعادلی است که طیف وسیعی از ذائقه ها را راضی مینماید. پس از هربار استفاده از این قهوه به صورت خارق العاده ای میتوانید ترکیبی از رایحه های شکلات، کارامل، عسل و مرکبات را در آن کشف نمایید و در نتیجه با قهوه مونو عربیکا گواتمالا، یک تجربه عالی و لذت بخش از نوشیدن قهوه داشته باشید.

ایلی دانه های قهوه آسیاب نشده را در قوطی فلزی به همراه گاز بی اثر بسته بندی میکند تا ویژگی های حسی قهوه از قبیل عطر و طعم آن تا هنگام مصرف بدون تغییر باقی بماند.

اگر طرفدار اسپرسو یا قهوه دمی و یا هرنوع روش آماده سازی دیگری هستید، دانه های آسیاب نشده این قهوه به شما امکان میدهد ان را به اندازه دلخواه خود اسیاب کنبد و مونو عربیکا ایلی را به روش مورد نظر خود آماده نمایید. برای تهیه اسپرسو مقدار 5 تا 7 گرم از قهوه را آسیاب کنید. درجه آسیاب برای تهیه اسپرسوجزو المانهای مهم است. اگر آسیاب شما درشتتر از اندازه مناسب باشد فنجان به سرعت پر می شود و قهوه "ضعیف" به نظر می رسد. اگر آسیاب شما ریزتر از اندازه مناسب باشد، قهوه شما طعم سوختگی میگیرد. با ایلی از قهوه رویاهای خود لذت ببرید ....اطلاعات این محصول تی کافه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مشخصات محصول
نوع قهوه ایلی مونو عربیکا محصول ایلی ایتالیا
رنگ قهوه ای
اندازه ارتفاع : 15 cm
برند Illy
کشور مبدا ایتالیا
وزن 250 گرم
درجه آسیاب دانه آسیاب نشده

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید. برای این منظور لطفا    به حساب کاربری خود وارد شده و یا به عنوان یک    کاربر جدید ثبت نام کنیدنظرات کاربران

نظرات شما درباره این کالا به انتخاب بهتر دیگران کمک خواهد کرد ...