چای تی دراپ  Fruits of Eden

بزرگنمایی تصویر چای تی دراپ Fruits of Eden


گالری تصاویر چای تی دراپ Fruits of Eden

چای تی دراپ Fruits of Eden

چای تی دراپ Fruits of Eden

0.0 امتیاز / 0 رأی
15000 تومان
مشخصات محصول
نوع چای تی دراپ محصول استرالیا
تعداد 3 عدد تی دراپ ابریشمی
توضیحات بسته بندی هرمی ابریشمی

اين چاي از نقطه نظر مبدأ حاصل محصولات چندین کشور متفاوت بوده و مزه ي تند ملايمي با طعمي از توت رسيده و بستني ميوه اي دارد.

مواد تشكيل دهنده ي آن نيز ختمي ژاپني،رز وحشي،زالزالك و پوست ليموست.فروتس آو ادن داراي خواص دارويي اي همچون تنظيم فشار خون و كاهش وزن است.

این چای محصولي از گروه چاي هاي ارگانيك تي دراپ استرالياست و زماني كه بسته بندي مكعبي زيباي آن را باز ميكنيد ميتوانيد از مشاهده ي بگ هرمي شكل از جنس ابريشم خالص،كه محتوي چاي است لذت ببريد.

چاي تي دراپ يك برند چاي ارگانيك استراليايي با خواص متعدد دارويي است.حساسيت اين برند بر مشخصه ي ارگانيك بودن محصولات خود موجب شده كه حتي كيسه ي محتوي چاي نيز از جنس ابريشم خالص باشد.برگهاي اين چاي تماماً از يك گياه،كه كاميلا سيننسيز نام دارد چيده شده و بسته به فرآيند توليد،در دسته بندي هايي با نامهاي سفيد،سبز،اولانگ،سياه و پره قرار ميگيرند،كه اين امر بيانگر پايش دقيق برگهاي چاي تي دراپ از كشت تا سرو مي باشد.چاي تي دراپ در طعمهاي مختلفي چون هاني دو گرين،پاريزين وانيلا،مالابار،كلئوپاترا چامپين،لمون گرس جينجر،لوندر گري،افريكن سان ست،انگليش بركفست،وايت،موروكان مينت،و فروتس آو ادن موجود است.اطلاعات این محصول تی کافه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مشخصات محصول
نوع چای تی دراپ محصول استرالیا
تعداد 3 عدد تی دراپ ابریشمی
توضیحات بسته بندی هرمی ابریشمی

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید. برای این منظور لطفا    به حساب کاربری خود وارد شده و یا به عنوان یک    کاربر جدید ثبت نام کنیدنظرات کاربران

نظرات شما درباره این کالا به انتخاب بهتر دیگران کمک خواهد کرد ...