چای تی دراپ White Tea Pearls

بزرگنمایی تصویر چای تی دراپ White Tea Pearls


گالری تصاویر چای تی دراپ White Tea Pearls

چای تی دراپ White Tea Pearls

چای تی دراپ White Tea Pearls

0.0 امتیاز / 0 رأی
ناموجود
مشخصات محصول
نوع چای تی دراپ محصول استرالیا
تعداد 3 عدد تی دراپ ابریشمی
توضیحات بسته بندی هرمی ابریشمی

مبدأ وايت تي پرلز از كشور چين مي باشد و ماده ي تشكيل دهنده ي آن چاي سفيد خالص است.چاي سفيدخالص قرنهاست به دليل فوايد بسيار براي بدن به خوبي شناخته شده و مصرف آن از ديرباز در ميان چيني ها و بعدها ساير ملل جهان معمول بودهاست.

وايت تي پرلز داراي عطري ملايم و سبك بوده و طعم آن هنگامي كه خنك است مشابه دارچين و در هنگام داغي نيز طعمي مانند كاكائو دارد.براي تهيه  چاي وايت تي پرلز بهتر است آن را در آبي با دماي كمتر از آب جوش دم نمود.از جمله خواص دارويي وايت تي پرلز ميتوان به كاهش علائم اچ آي وي،و از بين بردن باكتري هاي مولد بوي نامطبوع دهان به صورت طبيعي،پيشگيري ازسرطان،ديابت و كاهش فشار خون اشاره كرد.

این چای محصولي از گروه چاي هاي ارگانيك تي دراپ استرالياست و زماني كه بسته بندي مكعبي زيباي آن را باز ميكنيد ميتوانيد از مشاهده ي بگ هرمي شكل از جنس ابريشم خالص،كه محتوي چاي است لذت ببريد.

چاي تي دراپ يك برند چاي ارگانيك استراليايي با خواص متعدد دارويي است.حساسيت اين برند بر مشخصه ي ارگانيك بودن محصولات خود موجب شده كه حتي كيسه ي محتوي چاي نيز از جنس ابريشم خالص باشد.برگهاي اين چاي تماماً از يك گياه،كه كاميلا سيننسيز نام دارد چيده شده و بسته به فرآيند توليد،در دسته بندي هايي با نامهاي سفيد،سبز،اولانگ،سياه و پره قرار ميگيرند،كه اين امر بيانگر پايش دقيق برگهاي چاي تي دراپ از كشت تا سرو مي باشد.چاي تي دراپ در طعمهاي مختلفي چون هاني دو گرين،پاريزين وانيلا،مالابار،كلئوپاترا چامپين،لمون گرس جينجر،لوندر گري،افريكن سان ست،انگليش بركفست،وايت،موروكان مينت،و فروتس آو ادن موجود است.اطلاعات این محصول تی کافه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مشخصات محصول
نوع چای تی دراپ محصول استرالیا
تعداد 3 عدد تی دراپ ابریشمی
توضیحات بسته بندی هرمی ابریشمی

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید. برای این منظور لطفا    به حساب کاربری خود وارد شده و یا به عنوان یک    کاربر جدید ثبت نام کنیدنظرات کاربران

نظرات شما درباره این کالا به انتخاب بهتر دیگران کمک خواهد کرد ...