Top
قهوه ساز فرنچ پرس بیالتی 1 لیتری 8 فنجان

Bialetti Stainless Steel 8-Cup French Press

مشخصات محصول
نوع فرنچ پرس محصول بیالتی ایتالیا
رنگ استیل
ابعاد طول : 15.5 cm عرض : 10 cm ارتفاع : 22 cm
برند Bialetti
گنجایش یک لیتر / 8 فنجان
جنس بدنه شیشه پیرکس و استیل براق ضد زنگ
نوع فیلتر دائمی
توضیحات قابل شستشو در ماشین ظرفشویی

قیمت: 147000 تومان

محصولات مشابه

قهوه ساز فرنچ پرس بیالتی 1 لیتری 8 فنجان یکی از ساده ترین انواع قهوه سازها برای تهیه قهوه غنی و با روش سنتی برای شما است.

Bialetti Stainless Steel 8-Cup French Press ازفولاد ضد زنگ و یک استوانه شیشه ای یک لیتری و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده است.

در دنیای قهوه، بیالتی BIALETTI  نمادی از  کیفیت و اعتبار است و این محصول نیز از همان کیفیت همیشگی تولیدات این برند برخوردار بوده و با استفاده از آن به همراه  قهوه آسیاب شده با درجه درشت و یا برگ چای یا انواع گیاهان  همراه با آب گرم میتوانید یک نوشیدنی از نوع دمی تهیه و با قهوه ساز فرنچ پرس بیالتی میتوانید مطمئن باشید عطر و طعم مطلوب نوشیدنی شما به طور کامل حفظ میشود.

پیستون و فیلتر با کیفیت این محصول که از جنس فولاد ضد زنگ است،  مانع از وارد شدن تفاله قهوه یا چای به نوشیدنی شما خواهد شد.

برای تنظیف این فرنچ پرس، استوانه  شیشه ای این محصول که از جنس  بوروسیلیکات است را می توان از قاب فولاد ضد زنگ براحتی جدا نمود.

این قهوه‌ساز بر خلاف دستگاه قهوه‌ساز موکا، با حرارت مستقیم کار نمی‌کند.  معمولاْ از فرنچ پرس برای درست کردن قهوه فرانسه استفاده می‌شود و قهوه آماده شده با آن را می توانید با شیر نیز سرو کنید اما از این وسیله برای آماده سازی چای یا دمنوش یا قهوه سبز نیز میتوانید استفاده نمایید.همچنین دقت کنید که فرنچ پرس بیالتی نباید بر روی آتش یا شعله گاز قرار گیرد. با اینکه برای شستشوی این محصول میتوانید از ماشین ظرف شویی استفاده نمایید، ولی توصیه بر این است که با دست تنظیف گردد.

نظرات کاربران

نظر بدهید