Top
قهوه لاواتزا بل کانتو

Coffee Lavazza Bel Canto

مشخصات محصول
نوع قهوه آسیاب شده محصول لاواتزا ایتالیا
رنگ قهوه ای
ابعاد طول : 7.5 cm عرض : 4.5 cm ارتفاع : 13 cm
برند Lavazza
وزن 250 گرمی
درجه رست متوسط
درجه آسیاب مناسب برای فیلتر ماشین و کمکس
توضیحات 100% عربیکا

قیمت: 27000 تومان

قهوه بل کانتو لاوازا* (Lavazza  Bel Canto) از نوع ١٠٠ ٪ عربیکا انتخاب گردیده و تا درجه متوسط بو داده شده است. بل کانتو درمجموع دارای غلظت زیاد، رایحه و کافئین متناسب می باشد.آسیاب قهوه بل کانتو لاوازا برای دم کردن به روشھای فیلترماشین و کمکس مناسب می باشد.

نام انتخاب شده برای این قهوه یعنی بل کانتو ("bellezze del canto"/"bell’arte del canto") اصطلاحی ایتالیایی است که در اپرای ایتالیا، بمعنای ترانه زیبا یا خواندن زیبا است. این اصطلاح، معانی گوناگونی دارد و موضوع دامنه وسیعی از تفاسیر (در زمینه اپرایی) است.

درباره لاواتزا

برای بسیاری از قهوه‌نوش‌ها و دوست‌داران قهوه در دنیا لاواتزا (Lavazza) نامی شناخته‌شده است. برندی که بیش از صد سال از تاسیس آن در تورین ایتالیا می‌گذرد و امروزه با تنوع ترکیب‌های متفاوت قهوه و محصولات جانبی‌اش سهم بزرگی از بازار قهوه‌ی جهان را به خود اختصاص داده است. لاواتزا با تولید دستگاه‌های مختلف اسپرسوساز و تاسیس مدرسه‌های قهوه نشان داده که جدا از حضور در بازار جهانی، نقشی را هم برای خودش در ایجاد و ارتقای فرهنگ قهوه‌نوشی در نظر گرفته است. برندی که با شعار «قهوه‌ محبوب ایتالیا» نه فقط از اهالی کشور چکمه‌ای، که دل قهوه‌نوش‌های بسیاری را در سراسر دنیا ربوده است.

 * Lavazza در فارسی به صورت "لاواتزا" و یا "لاوازا" تلفظ میشود و به همین دلیل در متن از هر دو این کلمات استفاده شده است.

نظرات کاربران

نظر بدهید