Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

قهوه ۲۵۰ گرمی ورنیانو گرن آروما
vergnano gran aroma

ورنیانو، قهوه با کیفیت ایتالیایی، از سال ۱۸۸۲ تا به امروز همواره از برندهای خوش نام صنعت قهوه بوده است. 
ورنیانو گرن آروما که مخصوص دستگاه موکاپاتآسیاب شده است، درجه برشتگی بالا دارد. این قهوه ترکیبی از عربیکا با کیفیت همراه با اندکی روبوستا است. به همین جهت از مقدار کافئین بالایی بهره می برد.

ناموجودورنیانو، قهوه با کیفیت ایتالیایی، از سال ۱۸۸۲ تا به امروز همواره از برندهای خوش نام صنعت قهوه بوده است. 
ورنیانو گرن آروما که مخصوص دستگاه موکاپاتآسیاب شده است، درجه برشتگی بالا دارد. این قهوه ترکیبی از عربیکا با کیفیت همراه با اندکی روبوستا است. به همین جهت از مقدار کافئین بالایی بهره می برد.

عشق به قهوه؛ از سال 1882 تا به امروز
قهوه ورنیانو زاده شهر پیدمونت در شمال غربی ایتالیا در سال 1882 است. قهوه ورنیانو قدیمی ترین برشته کاری قهوه در ایتالیا است که توسط دومنیکو ورنیانو راه اندازی شد. دومینیکو ورنیانو توانست در مدت کوتاهی با رمز و راز دنیای قهوه آشنا شود و تبدیل به یک فروشنده برتر قهوه شود. شور و علاقه زیاد خانوادگی باعث شد که فروشگاه کوچک ورنیانو به سرعت گسترش پیدا کند و در سه شهر ایتالیا (چیری, آلبا و تورین) حضور پیدا کند. سال 1930 نقطه عطفی برای ورنیانو بود. ورنیانو تصمیمی شجاعانه گرفت و مزرعه قهوه ای در کنیا خرید. در سال 1996 قهوه ورنیانو با صادرات قهوه خود به آلمان و فرانسه وارد بازار جهانی قهوه شد. همچنین در سال 2000 اولین قهوه خانه (کافی شاپ) خود را تأسیس کرد. ورنیانو در سال 2016 موفق شد صدمین فروشگاه قهوه خود را در سنگاپور تأسیس کند که موفقیت بزرگی برای این شرکت محسوب می شد. تا به امروز پنج نسل از خانواده ورنیانو میراث دار قهوه ورنیانو هستند. در حال حاضر قهوه ورنیانو 18 خط تولید تمام خودکار دارد که در کارخانه ای به مساحت 13500 مترمربع واقع شده است. در سال 2016 قهوه ورنیانو در 80 کشور دنیا حضور داشت و 1600 تن قهوه به این کشورها صادر کرد. ورنیانو معتقد است مهم ترین مرحله فرآوری قهوه مرحله برشته سازی آن است. از این رو که مزه اصلی قهوه و عطر آن بسیار به مرحله برشته سازی وابسته است، ورنیانو برای این مرحله از روش های سنتی خود بهره می جوید. شاید همین روش های سنتی خانوادگی ورنیانو است که عطر و طعم این قهوه را از بقیه قهوه ها متمایز کرده است.

ناموجود


  ویژگی‌ها

  • برند ورنیانو
  • درجه برشته‌سازی (روست) متوسط
  • خاستگاه ترکیبی
  • آسیاب نیمه‌ریز، مناسب برای موکاپات، اروپرس و مینی‌پرسو
  • وزن ۲۵۰ گرم
  • مشخصات طعمی کلاسیک و ملایم1 2 3 4 5