Top
چای کول مینت ارگانیک گرورز کاپ

Cool Mint Organic

مشخصات محصول
نوع چای میوه ای محصول گروئرز کاپ دانمارک
رنگ سفید
ابعاد عرض : 14 cm ارتفاع : 18 cm
برند گروورز کاپ Grower's Cup
وزن 460 گرم
محتویات نعنا فلفلی، نعنا علفی، رازیانه، زنجبیل، تکه های میوه و مرکبات، دارچین، شیرین بیان ، میخک ، فلفل برزیلی
گنجایش 400 میلی لیتر

ناموجود

چای نعنا یخی ارگانیک گرورز کاپ Grower's Cup با نشان  تجاری تی بروئرTea Brewer  و نام Cool Mint Organic ترکیبی از چای، ادویه و گیاهان با رایحه  نعناع تازه و طعم تند نعنای یخی است.

 

نحوه مصرف و آماده سازی:

درب تی بروئر خود را باز نموده و آن را با مقدار 400 میلی لیتر آب جوشیده 100 درجه پر نمایید. 4 تا 6 دقیقه منتظر بمانید سپس درپوش لوله را بشکنید و چای را در فنجان سرو نمایید. نوش جان.

 

بسته بندی محصولات گروورز کاپ:

بسته های چای تی بروئر قابل استفاده مجدد است. با توجه به دستورالعمل درج شده پشت بسته شما می توانید 2 تا 4 بار بدون خالی نمودن محتویات، ازچای همان بسته برای دم نمودن مجدد چای استفاده نمایید. همچنین در نهایت میتوانید محتویات  تی بروئرTea Brewer  را خالی نموده، فیلتر آن را شسته و سپس دوباره آن را با برگ چای مورد علاقه خود پر نموده و با استفاده از آن مجددا در سفر، محل کار و یا ... چای دم نمایید. به شما توصیه میکنیم پس از شستشو و قبل از شارژ مجدد بسته اجازه دهید فیلتر آن خوب خشک شود.

جنس بسته بندی تی بروئر گرورز کاپ از کاغذ است و جنس پوشش داخل آن فویل پلی اتیلن می باشد. در واقع مواد بکار رفته در آن همانند بسته بندی های شیر موجود در بازار است.  بسته بندی تی بروئرTea Brewer  شامل هیچ نوع آلومینیومی نبوده و بسته بندی دوستدار محیط زیست است.

نظرات کاربران

نظر بدهید