قهوه ساز موکا  اکسپرس بیالتی  9  کاپ

بزرگنمایی تصویر قهوه ساز موکا اکسپرس بیالتی 9 کاپ


گالری تصاویر قهوه ساز موکا اکسپرس بیالتی 9 کاپ

قهوه ساز موکا اکسپرس بیالتی 9 کاپ

Bialetti Moka Express 9 Cup Espresso Maker

0.0 امتیاز / 0 رأی
165000 تومان
مشخصات محصول
نوع موکا پات محصول بیالتی ایتالیا
گنجایش 550 میلی لیتر / 9 فنجان
جنس بدنه
آلیاژ آلومینیوم بهداشتی مناسب مواد غذایی
توضیحات مناسب برای سرو قهوه فرانسه و اسپرسو

قهوه ساز موکا  اکسپرس بیالتی به اسپرسوساز رو گازی نیز مشهور است، اولین بار در سال ۱۹۳۳ توسط لوئیجی دو پونتی  برای آلفانسو بیالتی  طراحی شد. این اسپرسوساز کوچک و دوست‌داشتنی از همان سال به تولید انبوه رسید و امروزه تولید آن همچنان با همان طرح اولیه ادامه دارد.

امروزه علاوه بر همان طرح اولیه و اصیل Bialetti Moka Express Espresso Maker مدل‌هایی دیگر از همین دستگاه ولی با ساختاری یکسان نیز عرضه می‌شوند.

وجه تفاوت ظاهری بیالتی با دیگر دستگاه‌های متفرقه وجود تصویری از مردی با سبیل روی این دستگاه است. این مرد سبیلو که یک انگشت خود را به نشانه «یک اسپرسو دیگر!» بالا برده است، در واقع پسر آلفانسو بیالتی است. رناتو بیالتی نام تجاری محصول خود را موکا اکسپرس گذاشت. رناتو توانست کارگاه کوچک پدر را تا جایی گسترش دهد که در سال ۱۹۵۵ تولید را به ۸۰۰۰ دستگاه در روز برساند. امروزه در ایتالیا از هر ۱۰ خانه، در ۹ خانه حداقل یک عدد موکا پات وجود دارد. این دستگاه علاوه بر اروپا و به‌ویژه ایتالیا، در آمریکای لاتین نیز طرفداران زیادی دارد.

امروزه طراحی این اسپرسوساز به‌عنوان شمایلی از طراحی مدرن قرن بیستم در بسیاری از موزه‌های هنر و طراحی صنعتی مشهور جهان به نمایش گذاشته می‌شود.اطلاعات این محصول تی کافه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مشخصات محصول
نوع موکا پات محصول بیالتی ایتالیا
گنجایش 550 میلی لیتر / 9 فنجان
جنس بدنه
آلیاژ آلومینیوم بهداشتی مناسب مواد غذایی
توضیحات مناسب برای سرو قهوه فرانسه و اسپرسو

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید. برای این منظور لطفا    به حساب کاربری خود وارد شده و یا به عنوان یک    کاربر جدید ثبت نام کنیدنظرات کاربران

نظرات شما درباره این کالا به انتخاب بهتر دیگران کمک خواهد کرد ...