Top
قهوه ساز موکا اکسپرس بیالتی 1 کاپ

قهوه ساز موکا اکسپرس بیالتی 1 کاپ

مشخصات محصول
نوع قهوه ساز موکاپات محصول بیالتی ایتالیا
گنجایش 50 میلی لیتر / 1 فنجان
رنگ نقره ای
توضیحات مناسب برای سرو قهوه فرانسه و اسپرسو

قیمت: 95000 تومان

محصولات مشابه

موکا اکسپرس، محصولی کلاسیک از تولید کننده پیشرو و خوشنام ایتالیایی ماشین های قهوه ساز ، یعنی شرکت BIALETTI است که تاکنون بیش از 200 میلیون عدد از آن ساخته شده است.

این قهوه جوش در دهه سوم قرن نوزده، توسط این تولید کننده معروف ایتالیایی ساخته شده و به جرات میتوان گفت که یکی از محبوبترین قهوه سازها در تمام جهان میباشد.

این مدل از موکا اکسپرس BIALETTI برای تهیه 1 فنجان اسپرسو (حدود 50 میلی لیتر) کاربرد دارد. برای تهیه قهوه عالی ایتالیایی تنها در چند دقیقه، موکا اکسپرس از خانواده کلاسیک بیالتی در خدمت شماست.

کیفیت ساخت:

این محصول برای چندین دهه جایگاه خود به عنوان عنصر اصلی در آشپزخانه هر دوستدار قهوه ای را حفظ نموده است و میتوان گفت راز موفقیت آن جنس بدنه استفاده شده یعنی آلیاژ آلومینیوم بهداشتی است که سلامت شما را تضمین مینماید.

شرایط استفاده:

موکا اکسپرس را می توان بر روی  اجاقهای گازی و برقی استفاده نمود، اما لازم است دسته پلاستیکی آن در مجاورت مستقیم شعله یا حرارت قرار نگیرد.این محصول قابلیت شستشو در ماشین ظرف‌شویی را ندارد و توصیه میشود فقط با دست و آب گرم شسته و با حوله کاملاً خشک شود. نباید این محصول با مایع ظرفشویی یا پاک‌کننده های شیمیایی شسته شود و برای تنظیف آن نباید از سیم ظرف‌شویی یا دیگر اجسام زبر استفاده گردد.لازم است اجزای مختلف موکا اکسپرس پس از خشک شدن کامل، فورا بر روی هم سوار شود زیرا این عمل باعث افزایش طول عمر قهوه ساز می‌شود.

آماده سازی قهوه:

این دستگاه شامل یک مخزن جهت جمع آوری قهوه آماده شده در بالا ، یک واشرسیلیکونی و 2  فیلتر آلومینیومی بوده  و  مخزن آب آن نیز در پایین است. دانه های قهوه اسیاب شده را در فیلتر و  آب  را نیز تا زیر سوپاپ اطمینان در مخزن آب پایین ریخته و دستگاه را ببندید. آن را بر روی اجاق گاز قرار دهید و چند دقیقه صبر کنید. آب گرم با عبور از قهوه و فیلترها در مخزن بالا جمع میشود. اسپرسو خوشمزه و معطر شما آماده است!

نظرات کاربران

نظر بدهید