Top
اسپرسو ساز بیالتی موکا اکسپرس 3 کاپ سفید

Bialetti Moka Express Espresso Maker 3 Cup White

مشخصات محصول
نوع قهوه ساز اسپرسو محصول بیالتی ایتالیا
رنگ سفید
ابعاد عرض : 8.5 cm ارتفاع : 14 cm
برند Bialetti
وزن 400 گرم
گنجایش 150 میلی لیتر / 3 فنجان
توضیحات مناسب برای سرو قهوه فرانسه و اسپرسو
سیستم گرمایی مناسب برای اجاق گاز(برای گازهای الکتریکی القایی مناسب نیست)

قیمت: 155000 تومان

محصولات مشابه

اسپرسو ساز بیالتی موکا اکسپرس سفید Bialetti Moka Express Espresso Maker White از مدلهای کلاسیک این تولید کننده بوده و از طراحی هشت ضلعی در مخزن پایینی بهره میبرد، با مدل اسپرسو ساز بیالتی موکا اکسپرس 3 کاپ به رنگ سفید، کمی زرق و برق ایتالیایی به اسپرسو صبح خود اضافه کنید!

کیفیت ساخت:

در سال 1933 بیالتی  اولین مکا اکسپرس روی گازی را ابداع نمود. یک راه حل ساده برای تهیه یک فنجان اسپرسو ایتالیایی خوشمزه.

تخمین زده میشود که تاکنون 120 میلیون قهوه ساز توسط این کمپانی تولید شده است، و محصولات بیالتی برای چندین دهه جایگاه خود به عنوان عنصر اصلی در آشپزخانه هر دوستدار قهوه ای را حفظ نموده است. میتوان گفت راز موفقیت آن جنس بدنه استفاده شده یعنی آلیاژ آلومینیوم بهداشتی است که سلامت شما را تضمین مینماید. این اسپرسو ساز دارای دوام و طول عمر و عملکرد بسار بهتر نسبت به مدل های مشابه موجود در بازار بوده و  به طور معمول قطعات یدک ان نیز موجود است.

ظرفیت این محصول ۳ کاپ می باشد (۳ فنجان اسپرسو خوری ) و جنس بدنه آن از آلومینیوم درجه یک  میباشد.

شرایط استفاده:

موکا اکسپرس را می توان بر روی  اجاقهای گازی و برقی(به غیر از برقی القایی) استفاده نمود، اما لازم است دسته پلاستیکی آن در مجاورت مستقیم شعله یا حرارت قرار نگیرد.این محصول قابلیت شستشو در ماشین ظرف‌شویی را ندارد و توصیه میشود فقط با دست و آب گرم شسته و با حوله کاملاً خشک شود. نباید این محصول با مایع ظرفشویی یا پاک‌کننده های شیمیایی شسته شود و برای تنظیف آن نباید از سیم ظرف‌شویی یا دیگر اجسام زبر استفاده گردد.لازم است اجزای مختلف موکا اکسپرس پس از خشک شدن کامل، فورا بر روی هم سوار شود زیرا این عمل باعث افزایش طول عمر قهوه ساز می‌شود.

آماده سازی قهوه:

این دستگاه شامل یک مخزن جهت جمع آوری قهوه آماده شده در بالا ، یک واشرسیلیکونی و 2  فیلتر آلومینیومی بوده  و  مخزن آب آن نیز در پایین است. دانه های قهوه اسیاب شده را در فیلتر و  آب  را نیز تا زیر سوپاپ اطمینان در مخزن آب پایین ریخته و دستگاه را ببندید. آن را بر روی اجاق گاز قرار دهید و چند دقیقه صبر کنید. آب گرم با عبور از قهوه و فیلترها در مخزن بالا جمع میشود. اسپرسو خوشمزه و معطر شما آماده است!

نظرات کاربران

نظر بدهید