Top
قهوه ساز فیامتا بیالتی آبی 3 کاپ

قهوه ساز فیامتا بیالتی آبی 3 کاپ

مشخصات محصول
نوع قهوه ساز موکاپات محصول بیالتی ایتالیا
گنجایش 150 میلی لیتر / 3 فنجان
رنگ آبی
توضیحات مناسب برای سرو قهوه فرانسه و اسپرسو

قیمت: 125000 تومان

محصولات مشابه

فیامتا محصولی چشم نواز با رنگهای متفاوت و زیبا از تولید کننده پیشرو و خوشنام ایتالیایی ماشین های قهوه ساز ، یعنی شرکت BIALETTI است. رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنبد و در کنار کیفیت همیشگی محصولات بیالتی، مطمئنا با Fiametta درست کردن قهوه برای شما دلپذیر تر خواهد بود.

مدل فیامتا  BIALETTI برای تهیه همزمان 3 فنجان اسپرسو (حدود 150 میلی لیتر) کاربرد دارد. برای تهیه قهوه عالی ایتالیایی تنها در چند دقیقه، Fiametta از خانواده رنگارنگ بیالتی در خدمت شماست.

کیفیت ساخت:

طراحی فیامتا زیبا و رنگارنگ، متفاوت از مدلهای کلاسیک بیالتی است. جنس بدنه استفاده شده در آن آلیاژ آلومینیوم بهداشتی است که سلامت شما را تضمین مینماید.

شرایط استفاده:

موکا اکسپرس را می توان بر روی  اجاقهای گازی و برقی استفاده نمود، اما لازم است دسته پلاستیکی آن در مجاورت مستقیم شعله یا حرارت قرار نگیرد.این محصول قابلیت شستشو در ماشین ظرف‌شویی را ندارد و توصیه میشود فقط با دست و آب گرم شسته و با حوله کاملاً خشک شود. نباید این محصول با مایع ظرفشویی یا پاک‌کننده های شیمیایی شسته شود و برای تنظیف آن نباید از سیم ظرف‌شویی یا دیگر اجسام زبر استفاده گردد.لازم است اجزای مختلف موکا اکسپرس پس از خشک شدن کامل، فورا بر روی هم سوار شود زیرا این عمل باعث افزایش طول عمر قهوه ساز می‌شود.

آماده سازی قهوه:

این دستگاه شامل یک مخزن جهت جمع آوری قهوه آماده شده در بالا ، یک واشرسیلیکونی و 2  فیلتر آلومینیومی بوده  و  مخزن آب آن نیز در پایین است. دانه های قهوه اسیاب شده را در فیلتر و  آب  را نیز تا زیر سوپاپ اطمینان در مخزن آب پایین ریخته و دستگاه را ببندید. آن را بر روی اجاق گاز قرار دهید و چند دقیقه صبر کنید. آب گرم با عبور از قهوه و فیلترها در مخزن بالا جمع میشود. اسپرسو خوشمزه و معطر شما آماده است!

نظرات کاربران

نظر بدهید