Top
قهوه جوش اسپرسو ساز موکا 6 نفره روگازی جنوا

Genova Moka Pot 6 Cup

مشخصات محصول
نوع قهوه ساز موکاپات روگازی محصول جنوا
رنگ مشکی
برند Genova
گنجایش 300 میلی لیتر / 6 فنجان
توضیحات مناسب برای سرو قهوه فرانسه و اسپرسو

قیمت: 45000 تومان

محصولات مشابه

 قهوه ساز موکا پات جنوا دارای لايسنس و طراحی ايتاليایی، با كيفيتي مورد تاييد و ساخته شده از مواد اوليه بهداشتی است.

ایمنی  سوپاپ های این اسپرسو ساز  در کنار  کیفیت رنگ آمیزی آن که دارای ثبات بالا در برابر شعله است، باعث شده که این قهوه جوش برای خریداران در رده امتیازی قابل قبولی قرار گیرد. همچنین ضخامت آلومینیوم به کار رفته در قهوه جوش رو گازی Genova موجب تحمل بالای دستگاه  در نتیجه افزايش فشار بخار آب شده و موجب تهيه قهوه اي با كيفيت و در سطح استانداردهای  بالا می شود.

طعم قهوه Espresso بسيار تحت تاثیر شرایط قرار دارد و برای قهوه هایی که با قهوه ساز موکاپات آماده می شوند  يكي از اين شرايط فلز به كار رفته در  Moka Pot است . جنوا اين اطمينان را به شما ميدهد كه Espresso Maker هاي آن با استفاده  از مواد اوليه و با كيفيت تمام شرايط تهيه يك قهوه اسپرسو عالی را برای شما فراهم مینماید.

قهوه سازهای رو گازی جنوا در سايز هاي 1 كاپ، 2 كاپ، 3 كاپ و 6 كاپ موجود می باشد.

خصوصيات فنی و كيفي منحصر به فرد در محصولات Genova به همراه ظاهر زيبا و قيمت مناسب آن انتخاب مناسبی جهت خرید قهوه ساز برای طرفداران یک فنجان قهوه اصیل ایتالیایی به شیوه موکا اسپرسو است.

شرایط استفاده:

موکا اکسپرس را می توان بر روی  اجاقهای گازی و برقی استفاده نمود، اما لازم است دسته پلاستیکی آن در مجاورت مستقیم شعله یا حرارت قرار نگیرد.این محصول قابلیت شستشو در ماشین ظرف‌شویی را ندارد و توصیه میشود فقط با دست و آب گرم شسته و با حوله کاملاً خشک شود. نباید این محصول با مایع ظرفشویی یا پاک‌کننده های شیمیایی شسته شود و برای تنظیف آن نباید از سیم ظرف‌شویی یا دیگر اجسام زبر استفاده گردد.لازم است اجزای مختلف موکا اکسپرس پس از خشک شدن کامل، فورا بر روی هم سوار شود زیرا این عمل باعث افزایش طول عمر قهوه ساز می‌شود.

آماده سازی قهوه:

این دستگاه شامل یک مخزن جهت جمع آوری قهوه آماده شده در بالا ، یک واشرسیلیکونی و 2  فیلتر آلومینیومی بوده  و  مخزن آب آن نیز در پایین است. دانه های قهوه اسیاب شده را در فیلتر و  آب  را نیز تا زیر سوپاپ اطمینان در مخزن آب پایین ریخته و دستگاه را ببندید. آن را بر روی اجاق گاز قرار دهید و چند دقیقه صبر کنید. آب گرم با عبور از قهوه و فیلترها در مخزن بالا جمع میشود. اسپرسو خوشمزه و معطر شما آماده است!

نظرات کاربران

نظر بدهید